• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Прем'єр Британії у листі до восьмирічного хлопчика пообіцяв візит Санти і в "коронавірусному" році (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у відповіді на лист восьмирічного британця Монті пообіцяв, що Батько Різдва (аналог Санта Клауса в Сполученому Королівстві) прилетить до дітей, незважаючи на карантин через пандемію коронавірусу

Фото листа 8-річного Монті, а також і своєї відповіді Джонсон опублікував на своїй Twitter-сторінці, передає "ДС".

Стурбована дитина запитала у прем'єр-міністра і його підлеглих в уряді, чи зможе Батько Різдва прибути до людей у це Різдво.

"Якщо ми залишимо антисептик для рук у печива, він може прийти? Або якщо він руки вимиє? Я розумію, що ви дуже зайняті, але не могли б ви і вчені поговорити про це?", — пише Джонсону Монті.

Глава британського уряду вказав, що отримав багато подібних листів, проконсультувався з експертами і може запевнити всіх, що в цьому році Батько Різдва все одно буде готувати сани і розносити подарунки.

"Я зателефонував на Північний полюс і можу сказати, що Батько Різдва готовий і рветься в дорогу, як Рудольф і всі інші олені", — сказано в листі Джонсона до Монті.

Прем'єр також нагадав про важливість дотримання заходів профілактики для того, щоб чарівник зміг виконати свою роботу. Джонсон додав, зокрема, що регулярне миття рук додасть юних британців до списку дітей, які поводился добре цього року.

Лист Монті до Джонсона
Лист Монті до Джонсона
відповідь Джонсона
відповідь Джонсона

Нагадаємо, на засіданні уряду 25 листопада прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що про посилення карантину поки не йдеться, але введення більш жорстких заходів є одним з варіантів реагування на поширення коронавірусу в період новорічних свят в Україні.

    Реклама на dsnews.ua