• USD 27.2
  • EUR 32.3
  • GBP 37.7
Спецпроєкти

Джонсон закликає G7 вакцинувати світ від COVID до кінця 2022 року

Премʼєр-міністр Великої Британії Борис Джонсон під час зустрічі наступного тижня закличе лідерів країн Великої сімки (G7) взяти на себе зобовʼязання вакцинувати весь світ від COVID-19 до кінця 2022 року

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив сам Джонсон, передає "ДС" з посиланням на The Guardian та Reuters.

"Вакцинація світу до кінця наступного року була б найбільшим подвигом в історії медицини.

Я закликаю своїх колег-лідерів G7 приєднатися до нас, щоб припинити цю жахливу пандемію, і пообіцяти, що ми ніколи не дозволимо повторити наслідків коронавірусу", — сказав Джонсон.

Під час саміту країн G7 на порядку денному буде питання щодо пропорційного забезпечення вакцинами всіх країн світу.

На думку Джонсона, якщо допомогти країнам світу з вакцинацією проти коронавірусу, ті допоможуть у боротьбі з кліматичними змінами.

Попри те, що найбагатші країни щеплюють велику кількість свого населення, бідніші – не мають рівноцінного доступу до вакцин.

А медичні експерти попередили, що, якщо не буде зроблено більше щеплень від COVID, вірус буде продовжувати поширюватися і мутувати.

Джонсон звернеться до лідерів Німеччини, Італії, Канади, США, Франції та Японії із закликом зобов’язатися вакцинувати світ від коронавірусу до кінця 2022 року.

Нагадаємо, у травні Всесвітня організація охорони здоров’я закликала країни "Великої сімки" (G7) рівномірно розподіляти COVID-вакцини між багатими і бідними країнами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua