• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Джонсон заявив про плани створення глобальної системи раннього попередження про пандемію

Реклама на dsnews.ua

Світ потребує створення глобальної системи раннього попередження про пандемію і нових підходах до безпеки в сфері охорони здоров'я

Про це заявив прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон у своєму відеозверненні на 75-й сесії Генеральної асамблеї ООН, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

«Необхідно створити глобальну систему раннього попередження про пандемію», — висунув ініціативу британський прем'єр.

Він додав, що Сполучене Королівство використовує своє президентство в G7 в наступному році для формування разом з партнерами нового глобального підходу до безпеки у сфері охорони здоров'я.

Джонсон також повідомив, що дослідники Оксфордського університету сьогодні проводять третій етап клінічних випробувань вакцини від коронавірусу.

За словами прем'єр-міністра, в разі успіху оксфордська вакцина AstraZeneca буде вироблятися мільйонами і мільярдами доз, в тому числі для забезпечення країн з низькими і середніми доходами.

Серед інших досягнень Джонсон зазначив позитивні результати в дослідженнях епідеміологів Оксфордського університету в лікуванні COVID-19. Йдеться про препарат дексаметазон (dexamethasone), який, як підтвердила практика застосування, знижує ймовірність летальних випадків при тяжкому перебігу коронавірусної хвороби.

Британський прем'єр заявив, що цей метод лікування дозволить зберегти 1,4 млн життів протягом найближчих шести місяців.

Нагадаємо, в світі станом на сьогодні, 26 вересня, кількість заражених коронавірусом становить 32 769 106 осіб.

    Реклама на dsnews.ua