• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

EBU прийняла остаточне рішення за місцем проведення "Євробачення-2019"

Реклама на dsnews.ua
У четвер, 13 вересня, Ізраїльська державна корпорація телерадіомовлення ("Кан") і Європейський мовний союз (EBU) офіційно оголосили, що "Євробачення-2019" пройде в Тель-Авіві

Про це рішення повідомляється на офіційному сайті конкурсу, передає "ДС".

Нагадаємо, вибір міста для проведення "Євробачення" супроводжувався скандалом. Спочатку суперечки розгорілися навколо місця проведення конкурсу: влада Ізраїлю і організатори не могли досягти компромісу і вирішити, в якому з міст проведуть захід: в Єрусалимі або ж Тель-Авіві.

У червні в міністерстві фінансів Ізраїлю заявили, що єдина відповідна стандартам "Євробачення" майданчик знаходиться в Тель-Авіві - це один з павільйонів міського Центру ярмарків. У свою чергу, Єрусалим оцінили як не найсприятливіше місце зважаючи нестабільної політичної ситуації.

Конфлікт, який також торкнувся фінанси, необхідні на проведення конкурсу, затягнувся, після чого в ЗМІ з'явилася інформація, що Ізраїль може зовсім втратити право проводити півфінали і фінал "Євробачення-2019". Конкурс запропонували перенести в Австрію.

Тим не менш, на даному етапі конфлікти можна. Гостей "Євробачення-2019" вже в травні наступного року будуть очікувати в Тель-Авіві. Фінал конкурсу заплановано на 18 травня. Півфінальні та фінальні виступи пройдуть у 2-му залі місцевого виставкового комплексу "Ганею Тааруха".

    Реклама на dsnews.ua