• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Ефективність COVID-вакцини Novavax перевищила 90%

Вакцина від коронавірусу американської компанії Novavax NVX-CoV2373 під час третьої фази випробувань показала ефективність на рівні 90,4%

Вакцина Novavax
Вакцина Novavax
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в компанії, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Novavax оголосила, що її рекомбінантна вакцина COVID-19 на основі білків наночастинок, продемонструвала 100% захист від захворювання середньої тяжкості і тяжкого перебігу захворювання, з ефективністю в цілому в 90,4% і досягненням основного кінцевого результату дослідження на третій фазі.

Як наголошується, в третій фазі клінічних досліджень в США і Мексиці взяли участь 29 960 осіб від 18 років.

"Сьогодні Novavax на один крок ближче до вирішення критичної і постійної потреби охорони громадського здоровʼя в додаткових вакцинах проти COVID-19. Ці клінічні результати підтверджують, що NVX-CoV2373 є надзвичайно ефективною і пропонує повний захист від перебігу середньої тяжкості і тяжкого перебігу захворювання COVID-19", — сказав президент і головний виконавчий директор Novavax Стенлі Ерк.

Компанія має намір подати заявку на отримання дозволів регулюючих органів в третьому кварталі цього року після завершення заключних етапів атестації процесу і валідації аналізів.

Після отримання дозволів від регуляторів Novavax планує досягти мети з виробництва 100 млн доз на місяць до кінця третього кварталу і 150 млн доз на місяць до кінця четвертого кварталу 2021 року.

Як повідомляла "ДС", 7 червня американська фармацевтична компанія Moderna подала заявки регуляторам Євросоюзу і Канади на використання своєї вакцини від коронавірусу для вакцинації підлітків у віці від 12 до 16 років.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua