• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Ексміністр Лівану порівняв українок і росіянок з повіями: посольство України відреагувало

Колишній міністр екології Лівану, голова партії "Аль Таухід Аль Арабі" Віам Ваххаб порівняв українок і росіянок з жінками легкої поведінки

Віам Ваххаб
Віам Ваххаб
Реклама на dsnews.ua

Скандальну заяву він зробив у ранковому шоу на каналі "Аль Жадіда" 12 вересня, передає "ДС" з посиланням на Alquds Alarabi Newspaper.

Ваххаб розповів, що якось він запитав президента Мішеля Ауна щодо походження Лівану як країни, і додав: "Я сказав йому, якщо ми є країною проституції, дозвольте нам ввезти 10 тисяч російських або українських жінок".

Жарт політика викликав хвилю засудження в соцмережах. У партії спробували виправдатися, що їх лідера неправильно зрозуміли.

"У російсько-українському питанні Віам Ваххаб мав на увазі красу жінок з Росії та України, а не щось ще. Ми цінуємо боротьбу російських жінок протягом всієї історії перед обличчям нацистської окупації, що призвела до воєн, які Росія вела в Сирії і у світовому масштабі", – виправдалися в політсилі.

Там додали, що українки і росіянки – "першокласні жінки, оскільки вони заслуговують нашого захоплення і любові, і вони займали вищі посади в державних установах, армії і в суспільстві".

Однак посольство України в Ліванській Республіці засудило висловлювання Ваххаба. Дипломати звернулися до ліванського ексміністра з вимогою публічного вибачення перед громадянами України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua