• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Ексглава "Укравтодору" Новак сховав близько 1 млн євро готівкою

Реклама на dsnews.ua

Слідчі Центрального антикорупційного бюро Польщі виявили в схованках у колишнього міністра транспорту і колишнього глави "Укравтодору" Славоміра Новака готівкові кошти на загальну суму близько 1 млн євро в еквіваленті

Про це пишуть польські ЗМІ, передає "ДС" з посиланням на " Європейську правду ".

Агенти антикорупційного бюро в ході слідчих дій виявили у Новака серед іншого гроші в різних валютах (понад 536 тис. євро, 470 тис. доларів і 30 тис. злотих) — в цілому більше 4 млн злотих, частина з них зберігалася в двох спеціальних схованках, які були підготовлені для зберігання грошей.

Нові докази дозволили вилучити й інше майно Новака. Були вилучені дві квартири вартістю в 2 млн злотих, які мали бути придбані за власні кошти, отримані від злочинів, та автомобіль марки Land Rover.

Слідчі підкреслюють, що виявлені гроші і автомобіль повʼязані з корупційними злочинами, вчиненими Славоміром Новаком.

"Нові висновки показують набагато більший масштаб дій Славоміра Новака, ніж вважалося досі" — сказав співрозмовник журналістів, знайоме з деталями слідства.

Наразі слідство зосереджено на пошуку додаткового майна Новака.

Як повідомляла "ДС", 20 липня в Польщі за підозрою в корупції затримали колишнього керівника Державної служби автомобільних доріг України ("Укравтодор") Славоміра Новака. Крім нього також були затримані ще кілька фігурантів. В рамках розслідування справи в Україні та Польщі пройшли масштабні обшуки.

Новак був заарештований без права вийти під заставу.

    Реклама на dsnews.ua