• USD 36.6
  • EUR 38.2
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Експертів ВОЗ, яких цікавить походження коронавірусу, поки не пускають до Китаю

Реклама на dsnews.ua

Всесвітня організація охорони здоровʼя досі не отримала дозволу від китайської влади на візит групи експертів для вивчення походження коронавірусної інфекції

Про це на брифінгу заявив директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус, передає "ДС" з посиланням на Twitter-cторінку організації.

"Сьогодні ми дізналися, що китайські посадовці ще не завершили видачу необхідного дозволу для прибуття групи", — сказав Гебреісус.

Він додав, що "дуже розчарований цією новиною".

Голова ВООЗ підкреслив, що дав чітко зрозуміти владі Китаю: ця місія є пріоритетом ВООЗ. Офіційний Пекін пообіцяв йому якнайшвидше завершити цей процес.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року Тедрос Аданом Гебрейесус заявляв, що джерело першого зараження коронавірусом потрібно шукати в китайському місті Ухань, після чого можна буде приступити до вивчення появи COVID-19 в інших місцях.

Міністр закордонних справ КНР Ван Ї зазначив, що дедалі більше досліджень нібито свідчать про те, що пандемія коронавірусу ймовірно, була спричинена окремими спалахами у багатьох місцях світу, а не тільки у одному Китаї.

    Реклама на dsnews.ua