• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

"Електрика державна": У Росії депутату не дозволили зарядити телефон у виборчкомі

Петербурзькому муніципальному депутату Ксенії Лавровій, яка балотується в законодавчі збори міста, не дозволили скористатися розеткою для підзарядки телефону в приміщенні виборчкому, пославшись на те, що "електрика державна"

Реклама на dsnews.ua

Про це виданню Znak.com розповіла сама Лаврова, передає "ДС".

За її словами, інцидент стався в Територіальній виборчій комісії № 1 на Ізмайловському проспекті, коли вона прийшла туди, щоби подати повідомлення про агітацію.

"Необхідно було переговорити з юристом, а на телефоні було мало відсотків зарядки. Вирішила в коридорі підзарядити телефон. Колега підійшла до розетки, в цей момент виходить голова ТВК [Ольга Нечаєва] і каже:" Електрика державна, я вас попрошу її не використовувати", — розповіла Лаврова.

Вона додала, що схоже відбувається вже не вперше. Так, одного разу муніципальному депутатові Павлу Кондрашову відмовилися видати ножиці в одному з виборчкомів Красносільського району Петербурга, заявивши, що «державну власність розбазарювати заборонено».

Ксенія Лаврова — чинний депутат муніципального утворення «Володимирський округ», обралася на цей пост у вересні 2019 року від «Справедливої Росії».

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін призначив проведення виборів в Державну Думу на 19 вересня 2021 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua