• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Електромобілі можуть поспособстовать втрати понад 100 000 робочих місць у ФРН

Реклама на dsnews.ua
Експерти вважають, що після відмови від двигунів внутреннго згоряння в Німеччині доведеться скоротити близько 125 тисяч робочих місць

Таке масштабне скоращение пов'язують з тим, що для виробництва електромобілів потрібно менше комплектуючих, повідомляє "ДС" з посиланням на DW.

В результаті переходу з двигунів внутрішнього згоряння на електродвигуни в Німеччині до 2030 року буде втрачено близько 125 тисяч робочих місць. Як випливає з аналітичного матеріалу інституту Center Automotіve Research (CAR), який у неділю, 29 вересня, цитує Welt am Sonntag, більшість робочих місць, які більше не будуть потрібні, пов'язані з виробництвом. У звіті зазначається, що ряд федеральних земель, де знаходяться великі автомобільні заводи, вже готуються до майбутніх змін.

Передумови для такого скорочення полягають у тому, що хоча для електромобілів потрібні дорогі акумулятори, багато інші складові частини "звичайних" автомобілів, такі як механічні коробки передач та інші компоненти двигунів внутрішнього згоряння, більше не будуть потрібні. Тому електромобілі в експлуатації вважаються більш економічними.

Експерти інституту CAR припускають, що приблизно через десять років у Німеччині електромобілі будуть складати близько двох третин від усіх вироблених в Німеччині машин. Для їх виробництва тоді, ймовірно, буде вимагатися 709 тисяч осіб замість 834 тисяч, як в даний час.

Раніше "ДС" повідомляла, що вже до 2020 року в Україні та Східній Європі можуть з'явитися зарядні станції SuperCharger для електромобілів Tesla.

    Реклама на dsnews.ua