• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Ердоган вирішив не виганяти послів

З Туреччині не висилати послів 10 країн, в тому числі і США, які висловилися на підтримку активіста Османа Кавали

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган після засідання уряду, повідомляє "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"За політичними, економічними, соціальними та дипломатичними атаками стоїть неповага… Ті, хто повернуться до старих звичок, отримають відповідь, на яку заслуговують, доки не визнають свою помилку", — сказав Ердоган.

Президент вказав на те, що заява послів прямо стосувалася судової системи і суверенних прав країни і стало "великою образою" для всіх представників судової системи.

"Згідно зі статтею 138 нашої Конституції, турецька судова влада ні від кого не приймає вказівок і не підпорядковується комусь. Ми не можемо допустити, щоб група послів втручалася в нашу судову систему, навіть наші законодавчі та виконавчі органи не мають такого права", — сказав Ердоган.

Він зазначив, що як глава держави мав відреагувати на прояв неповаги до незалежної та безсторонньої судової системи країни і її співробітників.

Як повідомляла "ДС", 23 жовтня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган доручив МЗС країни оголосити персонами нон-грата послів десяти країн через підтримку активіста Османа Кавали.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua