• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

ЄС готує допомогу українським регіонам через Росії, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Євросоюз на майбутньому саміту запропонує допомогу українському Приазов'ї, потерпілому в результаті дій РФ, але нових санкцій не буде

Про це повідомляє EurActiv, посилаючись на проект висновків саміту, що відкривається в четвер, передає "ДС".

За даними видання, в проекті не згадується про розгляд подальших санкцій проти Росії через відсутність згоди між державами-членами.

Дипломати розраховують на продовження існуючих санкцій, але не досягнуто консенсусу щодо збільшення тиску, до якого закликає ряд країн.

Один з німецьких дипломатів підтвердив, що в Євросоюзі відсутній консенсус щодо введення нових санкцій проти Росії за дії в Азовському морі.

У той же час ЄС готує пропозиції з фінансових та інших заходів, спрямованих на допомогу районам Східної України, які відчувають негативний ефект із-за того, що Росія заважає вільному судноплавству в Азовському морі.

"ЄС готовий прийняти заходи щодо подальшого зміцнення своєї підтримки на користь постраждалих регіонів України", - йдеться у висновках.

Нагадаємо, 10 грудня верховний представник Європейського союзу Федеріка Могерини заявила, що ЄС може виділити українському Приазов'ї 50 млн євро допомоги.

    Реклама на dsnews.ua