• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Еспер назвав непідтвердженими розвіддані про підкуп талібів з боку Росії

Реклама на dsnews.ua

Міністр оборони США Марк Еспер підтвердив, що був ознайомлений з повідомленнями щодо підкупів афганських талібів Росією, однак зазначив, що ці відомості не були підтверджені належним чином

Про це він заявив напередодні під час слухань у Комітеті з питань Збройних сил Палати представників, повідомляє "ДС".

"Жоден розвідувальний орган Міністерства оборони не зміг підтвердити цей звіт", — заявив Еспер, додавши також, що в розвідувальних брифінгах, які він отримав, не було слова "винагорда" (грошових виплат з боку росіян, – прим. "ДС").

Глава Пентагону запевнив, що ця інформація, як і будь-які інші звіти, були "серйозно сприйняті" командуванням – незалежно від підтвердженої вірогідності чи впевненості в отриманих даних. Еспер також підкреслив, що обговорював це питання з командуванням сил США на місці, в Афганістані, додає Укрінформ.

Нагадаємо, раніше видання The New York Times у своїй публікації зазначало, що за нападами талібів на американських військових в Афганістані стоїть Росія. Більш того, американської адміністрації нібито було відомо про причетність Кремля до цих атак.

Конгрес США направив листи в Адміністрацію президента із вимогою надати інформацію щодо можливої співпраці Росії з талібами проти американських військ в Афганістані.

    Реклама на dsnews.ua