• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Еспер назвав непідтвердженими розвіддані про підкуп талібів з боку Росії

Реклама на dsnews.ua

Міністр оборони США Марк Еспер підтвердив, що був ознайомлений з повідомленнями щодо підкупів афганських талібів Росією, однак зазначив, що ці відомості не були підтверджені належним чином

Про це він заявив напередодні під час слухань у комітеті з питань Збройних сил Палати представників, повідомляє "ДС".

"Жоден розвідувальний орган міністерства оборони не зміг підтвердити цей звіт", — заявив Еспер, додавши також, що в розвідувальних брифінгах, які він отримав, не було слова "винагорда" (грошових виплат з боку росіян. – прим. "ДС").

Глава Пентагону запевнив, що ця інформація, як і будь-які інші звіти, були "серйозно сприйняті" командуванням – незалежно від підтвердженої вірогідності чи впевненості в отриманих даних. Еспер також підкреслив, що обговорював це питання з командуванням сил США на місці, в Афганістані, додає "Укрінформ".

Нагадаємо, раніше видання The New York Times у своїй публікації зазначало, що за нападами талібів на американських військових в Афганістані стоїть Росія. Більш того, американській адміністрації нібито було відомо про причетність Кремля до цих атак.

Конгрес США направив листи в адміністрацію президента із вимогою надати інформацію щодо можливої співпраці Росії з талібами проти американських військ в Афганістані.

    Реклама на dsnews.ua