• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Естонія почне пом'якшувати карантин із 17 травня

Уряд Естонії оприлюднив стратегію поступового зняття коронавірусних обмежень

Прапор Естонії
Прапор Естонії / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Згідно узгодженим урядом рішенням, всі діти зможуть повернутися в школи з 17 травня, через тиждень після цього відкриються театри, кінозали і ресторани, а з 31 травня будуть дозволені групові тренування, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Премʼєр-міністр Кая Каллас повідомила, що при прийнятті рішень враховувалися ступені ризику, повʼязані з різними видами діяльності.

За її словами, в першу чергу було вирішено відкрити школи, потім види діяльності із середнім рівнем ризику, такі як концерти, кінотеатри і ресторани. В останніх після відкриття буде діяти вимога половинної заповнюваності.

"Заходи на свіжому повітрі вже зараз дозволені, але ми збільшили граничну кількість учасників. Якщо поки дозволено участь до 150 осіб, то з наступного тижня до 250", — сказала Каллас.

Види діяльності з високим ризиком зараження, такі як групові тренування, залишаться заборонені до кінця травня.

"Ми в цьому відношенні ходимо по тонкому льоду. Ми хочемо тримати поширення інфекції під контролем і зараз продовжили ці обмеження до 31 травня", — уточнила Каллас.

Вона додала, що епідеміологічна ситуація буде переглядатися щотижня, і обмеження можуть змінюватися в залежності від динаміки поширення інфекції.

У внутрішніх приміщеннях зберігається вимога носити захисні маски і підтримувати дистанцію між людьми.

Нагадаємо, помʼякшувати обмеження, запроваджені для боротьби з COVID-19, у Естонії почали з 3 травня.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua