• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В Естонії помʼякшують карантин: які обмеження скасували

В Естонії 3 травня почали помʼякшувати обмеження, запроваджені для боротьби з COVID-19

Відновлять роботу музеї та виставкові зали
Відновлять роботу музеї та виставкові зали
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила премʼєр-міністра Кая Каллас, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Менші цифри зараження дають змогу розпочати поступове помʼякшення обмежень, але слід мати на увазі, що небезпека не минула. Ми маємо ретельно зважувати кожне послаблення, тому що вірус ще нікуди не подівся", — зазначила Каллас.

З 3 травня разом з учнями початкових класів дозволено контактне навчання і для учнів 9 і 12 класів. Це дозволить випускникам основних шкіл, гімназій і професійних навчальних закладів краще підготуватися до закінчення навчання.

У приміщеннях можна буде — хоча й з обмеженнями — проводити молодіжну роботу, діяльність та освіту за інтересами, а також додаткове навчання та підвищення кваліфікації.

Закладам громадського харчування дозволено з понеділка відкритися на 25-відсоткову заповнюваність. Кафе і ресторани зможуть обслуговувати відвідувачів не тільки на винос, але й на зовнішніх терасах.

У вʼязницях знову дозволять довгострокові побачення.

Відновлять роботу музеї та виставкові зали, за певних обмежень проводитимуться богослужіння та спортивні заходи. Поза приміщеннями дозволено проводити публічні збори і богослужіння, а також культурні та розважальні заходи, але не більше ніж для 150 осіб.

Це другий крок із помʼякшення обмежень, зроблений останнім часом.

Як писала "ДС", кількість випадків зараження коронавірусною інфекцією у світі на ранок 3 травня становила 152 871 267.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua