• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Естонія визначилася з умовами, на яких пустить заробітчан

Реклама на dsnews.ua
В Естонії урядова коаліція сьогодні досягла угоди про те, на яких умовах іноземним сезонним працівникам дозволять перебувати в країні

Про це йдеться в публікації ERR, передає "ДС".

Як повідомив міністр внутрішніх справ Березень Хельма, офіційне рішення уряду буде підготовлено вже в найближчі дні, а вступити в силу має 16 липня.

Нові правила стосуються заробітчан і студентів.

Передбачається, що 30 квітня 2022 року закордонний сезонний працівник зможе працювати в Естонії до 180 днів протягом 365 днів поспіль. Без обов'язкового карантину будуть впускати громадян тих країн, де захворюваність COVID-19 не вище 16 осіб на 100 000 жителів.

Інших очікує тестування на коронавірус і 14 днів перебування в карантині. Якщо після закінчення 14-денного карантину тест на коронавірус буде негативним, то можна починати працювати або вчитися", - зазначила ERR міністр освіти і науки Майліс Репс.

Організація доставки заробітчан, їх тестування на коронавірус і розміщення ляже на плечі роботодавця. Також буде встановлено мінімальний розмір оплати праці - на рівні середньої зарплати в конкретному секторі, наприклад на зборі ягід.

Як повідомляла "ДС", українців, які приїдуть працювати в Польщу, будуть тестувати на COVID-19 за рахунок державних коштів.

    Реклама на dsnews.ua