• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"Це дуже вчасно": Зеленський підтримує можливу зустріч Байдена з Путіним

Президент України Володимир Зеленський позитивно ставиться до ідеї двосторонніх переговорів президентів США Джо Байдена і Росії Володимира Путіна

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це український лідер повідомив на брифінгу в Парижі, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

"Щодо пропозиції президента Байдена зустрітися з президентом Путіним в третій країні. Я вважаю, що це правильно. Це дуже вчасно і це дуже важливо в будь-якому питанні, коли є такий діалог, як кажуть, гармати мовчать. І тому це могло б вирішити деякі питання, тому що діалог між цими країнами повинен бути. Тому що, іноді, коли такі великі держави не розмовляють, то страждають інші і повірте нам, ми це розуміємо", — зазначив Зеленський.

Зеленський також додав, що якщо на цій зустрічі буде підніматися питання України, то таке обговорення не буде предметним: "Це ще раз буде показувати, що великим країнам за розміром здається, що все обертається навколо них, але світ набагато більше".

Нагадаємо, 13 квітня відбулася телефонна розмова президентів США та Росії Джо Байдена і Володимира Путіна, в ході якої американський лідер запропонував провести зустріч на вищому рівні у третій країні. В Адміністрації президента США заявили, що терміни можливої зустрічі двох лідерів поки не обговорювалися, але у Вашингтоні не мають наміру відмовлятися від санкційного тиску на Кремль.

Як писала "ДС", пізніше у Фінляндії заявили про готовність організувати зустріч Джо Байдена та Володимира Путіна. Крім того, Чехія запропонувала зробити Прагу місцем першої зустрічі Байдена з Путіним.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua