• EUR 43.9
  • GBP 51.5

Євро-2016: Іспанія завдяки голу Піку перемогла збірну Чехії

Іспанці вирвали перемогу, забивши гол у кінцівці матчу

Футболісти збірної Іспанії протягом усього матчу контролювали гру, але змогли забити лише один раз. Гол на 87 хвилині матчу забив гравець "Барселони" Жерар Піке, повідомляє "ДС".

Іспанія - Чехія - 1:0

Голи: Жерар Піке, 87.

Іспанія: Давід де Хеа, Жерар Піке, Серхіо Рамос, Хорді Альба, Хуанфран, Андрес Іньєста, Давид Сільва, Серхіо Бускетс, Сеск Фабрегас (Тіаго Алькантара, "70), Альваро Мората (Аритц Адуріц, "62), Мануель Ноліто (Педро Родрігес, "82)

Чехія: Петро Чех Давид Лімберскі, Павло Кадержабек, Роман Хубнік, Томаш Сівок, Владімір Даріда, Томаш Росіцкі (Давид Павелка, "88), Ладислав Крейчі, Ярослав Плашил, Томаш Нецід (Давид Лафата, "75), Теодор Гебреселассі (Йозеф Шурал, "86)

Попередження: Давид Лімберскі, 61.

Як повідомляла "ДС", збірна України поступилася у стартовому матчі Чемпіонату Європи збірній Німеччини з рахунком 0:2, м'ячі забили Шкодран Мустафі на 19-й хвилині і Бастіан Швайнштайгер на останній хвилині матчу.

16 червня українці зіграють зі збірною Північної Ірландії.