• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Євро-2020: Україна вперше в історії вийшла в чвертьфінал, обігравши Швецію в екстратаймі

У матчі 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу між збірними України та Швеції перемогу здобула національна команда України з рахунком 2:1 і вийшла у чвертьфінал турніру вперше в своїй історії

uefa.com

Матч проходив на головній арені Глазго (Шотландія), передає "ДС".

У першому таймі українці виглядали не зовсім впевнено, проте вже на 27-й хвилині Зінченко після вдалого пасу Ярмоленка точним ударом в дальній кут відкриває рахунок в матчі. Але шведи відігралися вже на 43-й хвилині, коли Форсберг дальнім ударом відправив мʼяч у ворота Бущана.

У другому таймі домінували шведи, однак і українці зробили кілька ударів по воротах. Обидві команди рятували штанги і гра була переведена в екстра-тайм.

Вже на 99-й хвилині Даніельсон отримав червону картку після того, як ударив ногою Бесєдіна. До слова, українець вийшов на поле вже після закінчення основного часу. У підсумку його замінив Циганков.

Українці відразу після інциденту пішли в атаку і відчайдушно намагалися помститися. При цьому з травмами на газоні виявилися також Кривцов і Ярмоленко. І Артем Довбік зміг вивести Україну вперед на 120+1-й хвилині.

Тепер збірна України зіграє проти Англії.

Редактор: Марія Чиренко