• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Єврокомісія "дала добро" на поставку першого препарату від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Європейська комісія підписала контракт з американською фармацевтичною компанією Gilead на поставку до 500 тисяч курсів лікування препаратом від коронавірусу "Ремдесівір"

Про це йдеться в повідомленні Reuters, передає "ДС".

Як повідомляється, в спільних закупівлях беруть участь 36 країн, включаючи всі країни ЄС, країни ЄЕЗ, Великобританію, а також шість країн-кандидатів і потенційних кандидатів (Албанія, Республіка Північна Македонія, Чорногорія, Сербія, Косово і Боснія).

"Сьогодні ми забезпечуємо доступ до Remdesivir для лікування до 500 тисяч пацієнтів. За допомогою наших спільних закупівель ЄС ми даємо країнам Європи можливість обʼєднати зусилля і отримати доступ до життєво важливого обладнання та ліків", — сказала єврокомісар з питань охорони здоровʼя Стелла Кіріакідес.

Відзначається, що підписання цього контракту про спільні закупівлі йде з контрактом Комісії з Gilead на забезпечення 33 380 курсів лікування Veklury, які з серпня були розподілені по ЄС і Великобританії.

Як писала "ДС", Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) перевіряє інформацію про серйозне порушення в роботі нирок у пацієнтів, які приймали "Ремдесівір" від коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua