• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Європарламент засудив Росію, Китай та КНДР за кібератаки

Європейський парламент засудив системну агресивну поведінку в кіберпросторі, особливо з боку Китаю, Росії та Північної Кореї. Євродепутати стурбовані численними кібератаками на урядові установи та приватні компанії

Європарламент засудив Росію, Китай та КНДР за кібератаки
Європарламент засудив Росію, Китай та КНДР за кібератаки
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у звіті, прийнятому в Європарламенті 7 жовтня 591 голосом "ЗА", передає "ДС".

Депутати Європарламенту закликали до комплексного набору заходів і послідовної ІТ-політики, а також до поліпшення координації військового кіберзахисту для підвищення безпеки кіберпростору ЄС.

Депутати Європарламенту висловили занепокоєння з приводу системної агресивної поведінки, що демонструється, зокрема, Китаєм, Росією і Північною Кореєю в кіберпросторі, включаючи численні кібератаки на урядові установи і приватні компанії.

"В останні кілька років спостерігається постійне зростання зловмисних кібероперацій. ЄС і його держави-члени повинні посилити свій оборонний потенціал, щоб успішно реагувати на ці кіберзагрози. Тому вкрай важливо зміцнювати співпрацю між державами-членами та інститутами ЄС, НАТО, США та іншими стратегічними партнерами," — сказав Урмас Пает, депутат Європейського парламенту.

У звіті також міститься заклик до спільних і скоординованих відповідей на кібератаки, які повинні включати НАТО.

Ці відповіді можуть призвести до введення санкцій проти ворожих суб'єктів, що загрожують інтересам євроатлантичної безпеки.

Нагадаємо, російські хакери, які стоять за атакою на федеральні агентства США у 2020 році, останніми місяцями намагалися проникнути в американські та європейські урядові мережі.

Залишається незрозумілим, до яких саме даних хакери отримали доступ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua