• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Європарламент тимчасово переїхав зі Страсбурга

Реклама на dsnews.ua
Голова Європейського парламенту Давид Сассоли ввечері, 5 березня, сповістив, що пленарна сесія Європарламенту, яка призначена на 9 березня, пройде в Брюсселі, а не в Страсбурзі

Рішення перенести сесію було прийнято у зв'язку з загрозою зараження коронавірусом, повідомляє "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Я отримав сьогодні в 18 годин ясний доповідь про розвиток ситуації з (коронавірусом) Covid-19 від медичної служби парламенту, яка інформує нас, що "ризики для здоров'я розцінюються як явно більш високі, якщо пленарна сесія відбудеться в Страсбурзі", - сказано в заяві.

Сассоли повідомляє, що на підставі цієї доповіді він прийшов до висновку, що необхідні умови для регулярного переміщення Європейського парламенту в Страсбург для проведення найближчої пленарній сесії відсутні.

"Я належним чином поінформував французькі влади, подякувавши їм за наше співробітництво в ці останні дні", - зазначив глава Європарламенту.

Він оголосив, що пленарна сесія "у вигляді виключення відбудеться у Брюсселі".

Раніше Сассоли розіслав лист депутатам і співробітникам персоналу Європарламенту, в якому виклав це рішення.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 5 березня число заражених коронавірусом у світі становить 95 425 осіб. Кількість летальних випадків коронавіруса склало 3 286 осіб, одужали - 53 299 осіб.

    Реклама на dsnews.ua