• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Євросоюз на рік продовжив заборону інвестування в окупований Крим, - ЗМІ

Посли Європейського союзу затвердили продовження заборони на інвестування в окупований Росією Крим. Офіційне рішення оприлюднять в найближчі дні

ЄС продовжив заборону на інвестиції в Крим ще на один рік
ЄС продовжив заборону на інвестиції в Крим ще на один рік / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні брюссельського кореспондента "Радіо Свобода" Рікарда Йозвяка в Twitter, передає "ДС".

Рішення, за даними журналіста, було прийнято сьогодні.

"Посли ЄС дали зелене світло на продовження заборони ЄС на інвестиції в Крим ще на рік. Повинні оприлюднити в найближчі дні", — написав він.

ЄС запровадив санкції у 2014 році після окупації Криму російською армією. З тих пір термін їх дії щорічно продовжуються. Санкції включають заборону на інвестиції в Криму, а також заборону на імпорт продукції з Криму в країни ЄС.

У 2020 році Рада ЄС прийняла рішення продовжити санкції щодо РФ до 23 червня 2021 року. Крім того, шість європейських країн підтримали рішення Європейського Союзу про продовження санкцій проти Росії через анексію Криму. Йдеться про країни-кандидатів на вступ до Євросоюзу Чорногорії та Албанії, членів Європейської зони вільної торгівлі Норвегії та Ісландії, а також про Україну та Грузію.

Кримський пакет санкцій передбачає заборону на імпорт з Криму і Севастополя товарів, інвестиції, туристичні послуги, видачу віз і поставку технологій.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що в України сьогодні немає плану повертати тимчасово окуповані території військовим шляхом, а офіційний Київ прагне вирішити конфлікт дипломатичним способом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua