• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Євросоюз підтримав санкції США проти Коломойського

Європейський Союз підтримав рішення США про введення санкцій проти українського олігарха Ігоря Коломойського і членів його сім'ї через корупцію

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики Петер Стано, передає "ДС" з посиланням на "Німецьку хвилю".

"ЄС підтримує рішення Сполучених Штатів запровадити заборону на вʼїзд для пана Коломойського за значні корупційні діяння під час його роботи як високопосадового чиновника в українській владі", — сказав він.

Представник ЄС також наголосив на важливості координації з США в питаннях, де є спільні інтереси, зокрема щодо Східної Європи. При цьому Стано вказав на те, що в санкційних режимах Євросоюзу, що мають відношення до України, немає "критерію, який би дозволяв накладати санкції на осіб, відповідальних за корупцію".

Як повідомляла "ДС", США ввели санкції проти українського бізнесмена Ігоря Коломойського і його сімʼї у звʼязку зі звинуваченнями в корупції.

В Офісі президента відреагували на рішення Держдепу США про введення санкцій проти бізнесмена, зазначивши, що Україна вдячна кожному партнеру за підтримку на шляху деолігархізації.

Прессекретар президента України Юлія Мендель також вважає, що санкції США, запроваджені проти Ігоря Коломойського, є "символічними" і далі послідують інші обмежувальні заходи.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua