• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Facebook запустить власну криптовалюту на початку 2021 року

Реклама на dsnews.ua

Компанія Facebook готується в січні наступного року запустити власну криптовалюта Libra в обмеженому форматі

Про це йдеться в повідомленні Reuters, передає "ДС".

За словами співрозмовників, видавати Libra буде Libra Association, організація, заснована в швейцарській Женеві.

Сама Libra Association, в якій Facebook є одним з 27 членів, прагне домогтися дозволу від швейцарського регулятора FINMA, на випуск одного стейблкоіна, що підтримується доларом по курсу 1 до 1, а також токенами.

Відзначається, що криптовалюта Libra була представлена ​​Facebook ще в минулому році. Однак після того, як більшість регуляторів і центральних банків з усього світі висловили свою стурбованість з приводу того, що криптовалюта може порушити фінансову стабільність, Libra була повторно представлена, але в більш стислій формі.

У Libra Association і швейцарському регуляторі відмовилися коментувати новину.

Як відомо, стейблкоін — це різновид криптовалюта, для якої вдалося досягти стабільної ринкової ціни, слабко залежної від загальної волатильності кріптовалютних ринків. Забезпечується це різними способами, однак у будь-якому випадку, стейблкоіни не схильні до настільки значних коливань ціни, як це спостерігалося в разі вибухового зростання вартості біткоіни.

Токен — компактний пристрій, призначений для забезпечення інформаційної безпеки користувача, також використовується для ідентифікації його власника, безпечного віддаленого доступу до інформаційних ресурсів і т. Д.

Нагадаємо, українським користувачам став доступний Facebook Pay — універсальний гаманець для сервісів компанії Facebook, який дозволяє робити пожертвування і купувати віртуальну валюту соцмережі.

    Реклама на dsnews.ua