• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Фахівця з питань України та РФ номіновано на посаду помічника голови Пентагону

Президент Сполучених Штатів Джо Байден номінував Селесту Валландер, яка є експерткою у питаннях Росії, України та Євразії, на посаду помічника глави Пентагону

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в офіційному повідомленні Білого дому, оприлюдненому в вівторок, інформує "ДС".

"Селеста Валландер є номінанткою на посаду помічника міністра з питань міжнародної безпеки в Міністерстві оборони»,- зазначається в документі.

Зараз Валландер очолює Фонд США-Росія. Раніше вона працювала спеціальним помічником президента та старшою директоркою з питань Росії/Центральної Азії в Раді національної безпеки (2013-2017), заступником помічника міністра оборони з питань Росії/України/Євразії (2009 — 2012). До цього була професором Американського Університету, викладала в Джорджтаунському університеті.

Крім того, Валландер очолювала напрям з питань Росії/Євразії в Центрі стратегічних та міжнародних досліджень, працювала в Раді з міжнародних відносин та Гарварді.

За процедурою, номінант на посаду помічника міністра має пройти слухання в профільному комітеті Сенату США. Після цього за призначення номінанта голосує верхня палата Конгресу, пише Укрінформ.

Як правило, помічник міністра оборони з питань міжнародної безпеки подорожує з міністром оборони до країн Європи, Близького Сходу та Африки, а також у деяких випадках відповідає за доведення позицій Пентагону до іноземних урядів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua