• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

ФБР відзвітувало про розкриття планів QAnon зі зриву інавгурації Байдена

Реклама на dsnews.ua

Прихильники руху QAnon розглядали можливість з'явитися на церемонії інавгурації обраного президента США Джо Байдена під виглядом нацгвардійців та зірвати захід

Про це йдеться в доповіді розвідки ФБР, що є в розпорядженні The Washington Post, передає "ДС"

У понеділок, 18 січня, ФБР в приватному порядку попередило правоохоронні органи, що ультраправі екстремісти обговорювали, як видати себе за співробітників Національної гвардії в Вашингтоні.

За даними ФБР, екстремісти вивчали на картах вразливі місця в Вашингтоні. За оцінками розвідки, це може свідчити про спробу зірвати інавгурацію обраного президента США Джо Байдена, заплановану на 20 січня.

Довідка. QAnon — теорія, яка поширюється якимось анонімом Q, нібито інсайдером з адміністрації чинного президента США Дональда Трампа і одним з головних в Америці авторів міфів про окультний характер "Глибинної держави". Її апологети вірять, що Дональд Трамп таємно протистоїть еліті педофілів-сатаністів з числа верхівки Демократичної партії та голлівудських знаменитостей. В останній рік ця теорія також ввібрала в себе конспірологію ковід-дисидентів про "чіпування через вакцинацію" та вишки 5G.

Нагадаємо, нещодавно ФБР попереджало про можливість збройних заколотів перед інавгурацією Джо Байдена. Для забезпечення безпеки на інавгурацію до Вашингтона планують привезти 20 тисяч нацгвардійців.

Як повідомляла "ДС", у Вашингтоні посилюють заходи безпеки перед церемонією інавгурації обраного президента. Напередодні 20 січня навколо центру столиці створюють контрольно-пропускні пункти.

    Реклама на dsnews.ua