• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

Фінляндія оголосила про новий пакет допомоги Україні на 159 млн євро

У п'ятницю, 28 червня, президент Фінляндії Александр Стубб ухвалив виділення Україні 24-го пакета військової допомоги на суму 159 млн євро

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони Фінляндії, передає "ДС".

"Фінляндія віддана підтримці України в її боротьбі проти несправедливої російської агресії. Йдеться не лише про Україну, але й про право всіх вільних народів на повноцінне існування. Ми, фіни, з власної історії знаємо, наскільки важливим є це питання", — заявив міністр оборони Антті Хякканен.

Там також нагадали, що Фінляндія бере участь у спільній ініціативі Чехії щодо закупівель боєприпасів. Для участі в ініціативі в першому додатковому бюджеті 2024 року закладено необхідні кошти на адміністративне управління Міноборони.

Фінляндія також вирішила брати участь у бронетанковій коаліції на чолі з Польщею, Німеччиною та Італією та в коаліції з інформаційних технологій на чолі з Естонією та Люксембургом. Метою міжнародних продуктивних коаліцій є довгострокова підтримка України.

"З оперативних причин та для гарантії безпечної доставки допомоги додаткова інформація про конкретний вміст, спосіб доставки чи графік допомоги надаватися не буде. Допомога враховувала як потреби України, так і ресурсне становище Сил оборони", — прокоментували вміст пакета допомоги у міноборони Фінляндії.

Загальна вартість оборонних матеріалів, поставлених Фінляндією в Україну, на сьогодні становить 2,2 млрд євро.

Як писала "ДС", уряд Фінляндії змінить законодавство країни для того, щоб мати змогу конфіскувати квартири у росіян, які не сплачують внески. Сьогодні президент підпише зміни до закону

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua