• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Франція відкриває кордони для туристів, але тільки повністю вакцинованих

Прем'єр-міністр Франції Жан Кастекс у суботу, 17 липня, заявив, що країна відкриє в'їзд для повністю вакцинованих мандрівників з усього світу, зокрема й українців

Прапор Франції
Прапор Франції
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Reuters, передає "ДС".

При цьому Франція посилить обмеження для нещеплених туристів з низки країн, щоб протистояти поширенню COVID-19.

Цей крок повʼязаний з швидким зростанням кількості нових випадків коронавірусу. Крім того, президент Еммануель Макрон намагається переконати громадян вакцинуватися. За його словами, це єдиний спосіб зупинити вірус.

З неділі, 18 липня, не вакциновані туристи з Великої Британії, Іспанії, Португалії, Кіпру, Нідерландів та Греції повинні будуть предʼявити тест на COVID-19 менш ніж за 24 години до поїздки до Франції.

Людям, які подорожують з Тунісу, Мозамбіку, Куби та Індонезії, додатково буде потрібно обгрунтувати свою подорож, показати негативний результат тесту на COVID-19 перед відʼїздом, а потім пройти 10-денний карантин після прибуття. Вони потрапляють в "червоний список" країн, для яких вже діють аналогічні правила.

Як повідомляла "ДС", Європейський Союз вніс Україну до переліку третіх країн, для громадян яких скасовані обмеження для вʼїзду на територію ЄС.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua