• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Франція та Німеччина пропонують провести "нормандську зустріч" у Генасамблеї ООН

Франція та Німеччина пропонують провести "нормандську зустріч" на рівні міністрів закордонних справ на полях Генасамблеї ООН. Росія відмовляється, називаючи такі переговори "несерйозними"

Сергій Лавров
Сергій Лавров / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів очільник МЗС РФ Сергій Лавров на форумі "Вся Росія-2021", передає "ДС".

За його словами, в умовах, що склалися, Росія неготова до зустрічі у "нормандському форматі". В якості причини Лавров назвав відмову України від виконання мінських домовленостей.

"Коли Росію закликають провести зустріч у "нормандському форматі", то російська сторона просить спочатку пояснити, як це все поєднується, тому що Мінські домовленості заперечуються", — заявив міністр.

Лавров зазначив, що Німеччина та Франція запропонували провести на полях ГА ООН в Нью-Йорку зустріч міністрів закордонних справ "нормандської четвірки".

"Ми намагаємося зʼясувати, як вони ставляться до того, що творить (президент України Володимир, — "ДС") Зеленський і його команда, перекреслюючи можливість виконати Мінські домовленості. Вони кажуть — треба зібратися і там подивитися. А це розмова несерйозна і непрофесійна", — уклав глава МЗС Росії.

Нагадаємо, раніше очільник МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна готова до проведення зустрічі глав міністерств закордонних справ у Нормандському форматі та чекає на підтвердження участі від Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua