• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Французи знову вийшли на протести через СOVID-обмеження (ФОТО)

У Франції пройшли протестні акції проти обов'язкової вакцинації від коронавірусу деяких категорій працівників, а також розширення дії "паспортів здоров'я"

Протести у Франції, архів
Протести у Франції, архів / twitter.com/paolo_phi
Реклама на dsnews.ua

В акціях взяли участь понад 230 тисяч осіб, передає "ДС" з посиланням на DW.

Так, у суботу, 7 серпня, сотні тисяч людей по всій країні вийшли на вулиці, щоб висловитися проти заходів уряду, спрямованих на подолання пандемії коронавірусної хвороби. Серед таких заходів, зокрема, обов'язкова вакцинація для представників деяких професій і розширення сфери застосування так званих "паспортів здоров'я".

Протести проходять четверті вихідні підряд. За оцінками правоохоронців, 7 серпня в них взяли участь 237 тисяч чоловік, що більше, ніж в минулі вихідні.

У Парижі поліція нарахувала 17 тисяч мітингувальників, в Тулоні на протести вийшли 19 тисяч людей в Ніцці — 10 000, а в Марселі — 6000. Переважна більшість акцій протесту пройшла мирно, але сутички мали місце в Ліоні.

Протести у Франції почалися після того, як парламент країни схвалив закон про обов'язкову вакцинацію медпрацівників, пожежних і рятувальників.

Також було вирішено розширити дію так званих "паспортів здоров'я" або "санітарних пропусків": з 9 серпня при вході в кафе або ресторани, заклади охорони здоров'я, деякі торговельні центри і при далеких поїздках в транспорті потрібно довести вакцинацію від коронавірусу, одужання від хвороби або пред'явити актуальний негативний тест. Раніше таке правило діяло для лише установ культури і дозвілля.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua