• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

ФСБ затримала українських рибалок за 70 км від окупованого Криму

У російському прикордонному управлінні ФСБ в окупованому Криму заявили про затримання українського риболовецького судна з Очакова (Миколаївська область) нібито "за незаконний видобуток риби"

Рибалки (ілюстративне фото)
Рибалки (ілюстративне фото)
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні російського ТАСС, передає "ДС".

За даними ФСБ, рибалок на судні ЯОД-2483 (порт приписки Очаків, Миколаївська область) затримали за чотири десятки миль на північний захід від мису Прибійний. «На борту катера виявлено кілька десятків особин камбали-калкан і ската», — повідомили у ФСБ.

У відомстві заявили, що на судні перебували два члени екіпажу — громадяни України. «Суд» вже оштрафував капітана судна на 257 тисяч рублів.

Наразі підтвердження цієї інформації з інших джерел немає, українська сторона теж поки ніяк не відреагувала.

Керівник Інституту Чорноморських стратегічних досліджень Андрій Клименко, реагуючи на інформацію про затримання рибалок, повідомив, що він разом з колегами з «Морської експертної платформи» вже більше року закликають український парламент та уряд завершити процедуру офіційного встановлення морських кордонів між Україною та Росією. Цього, наголосив він, досі не зроблено.

Берегова охорона ФСБ РФ затримала очаківських рибалок за 40 миль (74 км) від окупованого Криму (РЕПОСТ не...

Posted by Andrii Klymenko on Thursday, April 22, 2021

Як повідомляла "ДС", у лютому 2020 року російські прикордонники Федеральної служби безпеки в Азовському морі захопили чотирьох українських рибалок.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua