• EUR 42.8
  • GBP 49.8

Футбол в УПЛ: "Шахтар" знищив "Минай" (ВІДЕО)

Донецький "Шахтар" в номінально домашньому матчі в Києві в рамках 12 туру української футбольної прем'єр-ліги розгромно переміг "Минай" із Закарпатської області

Матч відбувся на НСК "Олімпійський", передає "ДС".

Так, на 20-й хвилині захисник "Миная" Олег Допілка зрізав матч в свої ворота після прострілу "гірника" Сергія Болбата.

Ще за хвилину Фернандо подвоїв перевагу "Шахтаря", а на 29-й хвилині Манор Соломон довів рахунок до розгромного — 3:0.

На 35-й хвилині гравець гостей Анатолій Нурієв скоротив різницю в рахунку ударом зі штрафного. Втім, вже на 49-й хвилині рахунок знову був розгромним: після передачі Алана Патріка відзначився Микола Матвієнко.

Через шість хвилин Нурієв не реалізував пенальті в ворота "Шахтаря", невдало виконавши "панєнку".

Зробив рахунок остаточним гравець "Миная" Лопирьонок — гості знову "відзначилися" автоголом.

Після цього матчу "Шахтар" продовжує ділити перше місце турнірної таблиці УПЛ з "Динамо: у гірників, як і у киян, — 26 очок. У той же час, у столичного гранда є матч в запасі.