• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Футбольний коментатор із РФ — хейтерам форми збірної України: Може, займемося своєю країною?

Відомий російський журналіст і коментатор Дмитро Губернієв поділився думкою про рішення УЄФА прибрати слоган "Героям слава" з форми збірної України

UAF.UA
Реклама на dsnews.ua

Про це Губернієв написав у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"Усі дзвонять і питають про форму української футбольної збірної! Хлопці, запитаєте про нашу команду? Про наш футбол? Про його розвиток? Про зарплати дитячих тренерів? Може, ми займемося власною країною і розвитком спорту в ній нарешті?" — висловився Губернієв.

Як повідомляла «ДС», національна збірна України виступатиме на Євро-2020 в новій формі, на якій, зокрема, зображені обриси України, включаючи окуповані Росією Крим і території на сході, контрольовані підтримуваними нею бойовиками. Також на футболці присутні гасла «Слава Україні!» і «Героям слава!».

Пізніше Європейський союз футбольних асоціацій (УЄФА) зобов'язав збірну України прибрати патріотичний слоган "Героям слава" зі своєю екіпіровки на майбутньому Євро-2020.

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, відома своїми пропагандистськими і антиукраїнськими заявами, привітала рішення УЄФА з приводу форми нашої збірної.

За словами спецпредставника МЗС з питань санкцій політики Олексія Макєєва, українські дипломати допоможуть УАФ у переговорах із УЄФА про повернення напису "Героям слава" на футболки збірної.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua