• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Гаазький суд прийняв позов Коломойського до РФ за аннексированному аеропорту

Реклама на dsnews.ua
Коломойський вимагає компенсації втрат від націоналізації Росією аеропорту "Бельбек" у Севастополі

Третейський суд Гааги прийняв до розгляду позов екс-голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігоря Коломойського до Росії, передає "ДС" з посиланням Reuters.

Позивачами виступають Коломойський і компанія ТОВ "Аеропорт " Бельбек".

У позові Коломойського кажуть, що у нього був контракт до 2020 року на керування пасажирським терміналом аеропорту "Бельбек" у Севастополі, націоналізованим після анексії Криму Росією. Тепер він вимагає від Росії компенсації втрат у вигляді можливого доходу від терміналу. Повідомляється, що мова йде про суму в 15 млн доларів.

Представники Росії заявляли про відмову від участі у слуханнях, так як, на їхню думку, суд Гааги не має повноважень розглядати такі справи.

Очікується, що найближчим часом суд ухвалить рішення про те, чи потрапляє питання про севастопольському аеропорту під його юрисдикцію.

Як повідомляла "ДС", в липні 2014 року з'явилася інформація, про те що Ігор Коломойський має намір об'єднати українців, які втратили інвестиції в Криму, і не виключає, що буде судитися з Москвою в міжнародних інстанціях з-за втрачених в економіку півострова вкладень.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua