• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Геніталії для Соловйова: працівник БілАЗу "привітав" російського пропагандиста у прямому ефірі (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

В прямому ефірі на YouTube-каналі, який вів одіозний російський пропагандист Володимир Соловйов, чоловік показав геніталії

Чоловік представився працівником Білоруського автомобільного заводу (БілАЗ), передає "ДС".

"Як я розумію, у нас на зв’язку Анатолій, він робітник з Білорусії", – сказав Соловйов, привітавши робочого, і запитав про останні події в республіці.

Чоловік підтвердив, що він з Білорусі та працює на БілАЗі.

"Ну, розповідайте, як у вас справи? Як страйк? Який настрій у колективі, що думаєте про те, що відбувається?" – поставив цілу низку питань російський пропагандист.

"Зараз розповім", – відповів робочий і перемістив камеру до статевого органу, який показав на весь екран.

Після цього зв’язок з білоруським робочим перервалася. "Красунчик. Молодець, Ось, бачите як. Молодець, добре показав. Тільки у БілАЗау здається, більше буде", – відреагував Соловйов.

Як писала "ДС", 9 серпня в Білорусі відбувся основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували приблизно 80% виборців. Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримування. Станом на 10 серпня було затримано близько трьох тисяч осіб, у ніч на 11 серпня — ще близько двох тисяч, 12 серпня МВС Білорусі відзвітувало про затримання понад тисячі осіб, а 13 серпня — про 700. Станом на 17 серпня мова йшла про щонайменше сім тисяч затриманих.

Президенти низки європейських держав закликали владу Білорусі відмовитися від насильства відносно протестувальників і дотримуватися демократичних стандартів. Президент України Володимир Зеленський констатував, що результати виборів президента викликали обурення значної кількості людей і закликав до діалогу між владою і протестувальниками.

11 серпня кандидат у президенти Білорусі, опонент Олександра Лукашенка Світлана Тихановська виїхала до Литви, звідки закликала своїх прихильників не виходити на площу та "поважати закон". Згодом вона записала ще одне відео, в якому заявила про готовність "стати національним лідером Білорусі".

    Реклама на dsnews.ua