• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Генконсульство Росії у США потерпає від серійного нападника

Реклама на dsnews.ua

Невідомий чоловік закидав автомобілі генконсульства Росії в Нью-Йорку і вигукував погрози на адресу співробітників установи

Про це заявило російське генкосульство, інформує "ДС" із посиланням на російські ЗМІ.

"Це почалося 10 серпня. Невідомий чоловік почав закидати камінням автомобілі, які стояли на службовій парковці нашого консульства", – стверджують росіяни.

"Практично щодня ці інциденти повторювалися, буквально до вчорашнього дня включно…Щодо громадянства людини немає ніякої інформації" — цитує одного з дипломатів ТАСС.

Зазначається також, що зафіксовано збиток автотранспорту та воріт.

"Він викрикував погрози на адресу співробітників генконсульства і відвідувачів англійською мовою. Він погрожував вбивством. Він кричав дослівно наступне: "Я застрелю вас" і "Я вбʼю вас", – повідомили в дипмісії.

У консульстві заявили, що "поліція, яку було викликано 10 серпня, затримала чоловіка, але через якийсь час він знову опинився на волі і продовжив закидати камінням".

У генконсульстві висловили стурбованість тим, що "не були вжиті достатні заходи, які б дозволили захистити від подібного роду порушень з боку однієї і тієї ж особи".

"Розраховуємо, що місцеві органи правопорядку будуть вживати достатні необхідні заходи для забезпечення нашої безпеки, як це і прописано у відповідних міжнародних договорах", – додали в дипмісії.

Раніше повідомлялося, що у Норвегії затримали чоловіка, який передавав представникам Росії секретну інформацію за грошову винагороду.

    Реклама на dsnews.ua