• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Німеччина і Франція зажадали у Росії відкрити КПВВ на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Берлін і Париж вітають виконання Україною своїх зобов'язань по відкриттю двох нових контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) на Донбасі, а Росія і підконтрольні їй бойовики повинні негайно відкрити всі існуючі переходи через лінію розмежування

Про це йдеться в спільній заяві Німеччини і Франції, яку опублікувало німецьке Міністерство закордонних справ, передає "ДС".

Берлін і Париж закликали Росію використовувати свій вплив для забезпечення виконання домовленостей "нормандської четвірки", адже Москва, як зазначається в заяві, несе спільну відповідальність за виконання угод Паризького саміту.

"Конфлікт не повинен тривати за спиною населення, розкол не повинен розширюватися", — підкреслюється в заяві Німеччини і Франції.

Нагадаємо, Україна заявила, що 10 листопада відкриває всі КПВВ : в Донецькій області — КПВВ "Гнутове", "Новотроїцьке", "Мар'їнка", "Майорське"; на Луганщині — "Станиця Луганська", "Щастя" і "Золоте". Однак "ЛНР" сказала, що не відкриватиме зі свого боку нові КПВВ "Щастя" і "Золоте" 10 листопада. У свою чергу, "ДНР" сказала, що буде як і раніше відкривати "Оленівку" два дні на тиждень, а інші КПВВ залишить закритими.

    Реклама на dsnews.ua