• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Німеччина дозволяє в'їзд усім українцям, але тест на COVID робити доведеться

З 18 липня всі громадяни України зможуть безперешкодно в'їжджати на територію Німеччини, хоча раніше пускали тільки повністю щеплених від коронавірусу та тих, хто міг обґрунтувати виключні підстави для в'їзду

ФРН дозволила в'їзд українцям
ФРН дозволила в'їзд українцям / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні уряду Німеччини, передає "ДС".

Німеччина оновила перелік третіх країн, із яких дозволено безперешкодний вʼїзд на німецьку територію – 16 липня додали Україну та Саудівську Аравію.

Починаючи з 18 липня всі резиденти України зможуть безперешкодно відвідувати Німеччину. Особа вважається резидентом певної країни, якщо постійно проживає там щонайменше шість останніх місяців, вказано на сайті міністерства.

Окрім України та Саудівської Аравії, у цьому списку перебувають 26 країн світу. Вʼїзд з інших третіх країн, які не є у цьому списку, дозволений лише у тому випадку, якщо людина, яка у них проживає, повністю щеплена від коронавірусу, або якщо її перебування на території ФРН обґрунтовано поважними причинами. 

Внесення країни до переліку таких, із яких дозволено вʼїжджати, не звільняє мандрівників від обовʼязку надавати актуальний негативний тест на коронавірус. Країни-члени ЄС можуть також вимагати самоізоляцію та повторний тест.

Як повідомляла "ДС", Європейський Союз вніс Україну до переліку третіх країн, для громадян яких скасовані обмеження для вʼїзду на територію ЄС.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua