• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Гідні громадяни нашої країни": у Держдумі похвалили силовиків, що били росіян на мітингах

Реклама на dsnews.ua

Російська Держдума оплесками подякувала силовикам, що розганяли акції на підтримку опозиціонера Олексія Навального 23 січня

Так, під час засідання Держдуми від 26 січня слово взяв депутат, заступник керівника фракції "Єдина Росія" Андрій Ісаєв, передає "ДС" з посиланням на Дождь.

"За рідкісним винятком ці люди — дуже гідні громадяни нашої країни — діяли професійно, мужньо, вміло, з гідністю і честю, захищаючи безпеку людей, захищаючи законність і незалежність нашої батьківщини. Я впевнений, що парламент зобов'язаний подякувати їм", — сказав Ісаєв.

Слова депутата в Держдумі зустріли оплесками.

Як повідомляла "ДС", в Російській Федерації 23 січня під час масових акцій протесту на підтримку Олексія Навального затримали рекордну кількість людей за останні 10 років

Нагадаємо, 23 січня в Росії почалися масові протести на підтримку арештованого опозиціонера Олексія Навального.

18 січня Хімкінський суд, засідання якого проходило у відділенні поліції, заарештував Олексія Навального на 30 діб. У той же день опозиціонер закликав своїх прихильників до проведення вуличних акцій.

22 січня Олексій Навальний записав відеозвернення з московського СІЗО, в якому натякнув, що в слідчому ізоляторі можуть інсценувати його самогубство.

У центрі Москви сталися сутички учасників акцій протесту на підтримку арештованого Олексія Навального і поліції, в ході яких правоохоронці продовжили затримувати мітингувальників.

Пізніше учасники мітингу в Москві прийшли до СІЗО "Матроська тиша", де сидить Навальний. Правоохоронці почали жорстко затримувати активістів, б'ючи їх ногами і кийками.

МЗС України засудило силовий розгін і затримання учасників протесту в Росії.

    Реклама на dsnews.ua