• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Глава Калмикії, який "кришував" ексватажка "ДНР" Трапезнікова, "підчепив" коронавірус

Реклама на dsnews.ua

Глава Республіки Калмикія (Росія) Бату Хасіков повідомив, що заразився коронавірусом, але його стан дозволяє працювати в дистанційному режимі

За минулу добу, 5 серпня, в Калмикії було підтверджено 51 випадок зараження, загальне число інфікованих сягнуло 2839, за період пандемії померло 40 осіб, інформує "ДС".

Серед заражених COVID-19 виявився і глава Калмикії Бату Хасіков, пише "Кавказький вузол".

"Хочу повідомити, що сам зіткнувся з коронавірусом. У мене позитивний результат. Скажу так, що нічого хорошого у хворобі немає, але переношу легко, благо імунітет дозволяє", — сказав Хасіков у відеозверненні на своїй сторінці в Instagram.

Він стверджує, що інфекція не торкнулася його рідних. "Мій стан дозволяє продовжувати працювати, хай і в дистанційному режимі", — заявив глава Калмикії.

Деякі користувачі соцмережі помітили, що Хасіков" підчепив" COVID-19 незабаром після рішення про послаблення карантинних обмежень у республіці.

Як відомо, в столиці Калмикії, Елісті, неодноразово проходили акції протесту проти призначення у вересні 2019 року тимчасовим главою міста Дмитра Трапезнікова, який у 2018 році очолював невизнану "Донецьку народну республіку". У ході акцій протесту були висунуті вимоги про повернення прямих виборів мера і відставку глави республіки Бату Хасікова, який особисто лобіював і відстоював призначення колишнього ватажка "ДНР". Після перших акцій протесту в Калмикії почалися суди над активістами. У більшості випадків судді призначали їм штрафи.

    Реклама на dsnews.ua