• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Глава Конгресу США побоюється, що Трамп "в поганому настрої" може почати війну

Реклама на dsnews.ua

Спікер Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі побоюється, що Трамп, перебуваючи в поганому настрої, може почати бойові дії або віддати наказ про застосування ядерної зброї протягом останніх 12 днів його перебування при владі

Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на лист Пелосі, який відправлено всім демократам Конгресу, передає "ДС".

Пелосі обговорила з вищим військовим командуванням США запобіжні заходи для стримування непередбачуваної, на її думку, поведінки 45-го президента Дональда Трампа.

За словами Пелосі, вона обговорила це питання з генералом Марком Міллі, головою Обʼєднаного комітету начальників штабів.

"Ситуація з втратившим розум президентом являє собою максимальну небезпеку, і ми повинні зробити все, що в наших силах, щоб захистити американський народ від його неврівноважених нападків на нашу країну і нашу демократію".

Прес-секретар генерала Міллі підтвердив факт розмови, сказавши, що генерал "відповів на питання (Пелосі — ред) щодо процесу прийняття рішення про нанесення ядерного удару".

У своєму листі спікер Палати представників згадала, що вона поки не отримала від Пенса відповідь на прохання застосувати 25-ту поправку Конституції для зміщення Трампа з посади в звʼязку з "підбурюванням до заколоту і небезпекою, яку він все ще являє собою".

Пелосі додала, що "ми все ще сподіваємося почути від (Пенса — ред) позитивну відповідь якомога швидше".

Нагадаємо, сьогодні повідомлялось, що імпічмент президенту США Дональду Трампу можуть оголосити вже після завершення його каденції.

    Реклама на dsnews.ua