• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Глава МЗС Німеччини виступив за повну реалізацію "Мінська"

Міністр закордонних справ Німеччини і глава комітету міністрів Ради Європейського союзу Хайко Маас зробив заяву до річниці початку війни в Україні, закликавши повністю реалізувати мінські домовленості щодо врегулювання на Донбасі

Хайко Маас
Хайко Маас
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві Мааса, опублікованій на сайті Ради ЄС, передає "ДС".

Маас нагадав про засудження незаконної анексії Криму та підтвердив беззастережну і непохитну підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

"В цьому контексті хотів би також наголосити на необхідності повної реалізації мінських домовленостей та висновків паризького саміту щодо врегулювання військового конфлікту на Донбасі", — наголосив він.

Глава німецького МЗС додав, що комітет міністрів ЄС занепокоєний суттєвим погіршенням ситуації з правами людини в Криму.

"Я закликаю Росію повністю дотримуватися міжнародного гуманітарного права та міжнародних стандартів у сфері прав людини, зокрема шляхом надання безперешкодного доступу регіональних і міжнародних механізмів моніторингу прав людини, а також неурядових правозахисних організацій в Крим і Севастополь", — додав Маас.

Нагадаємо, раніше глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що з Росією домовитися неможливо.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua