• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Глава МЗС Угорщини з'явився в Москві: поговорить про закупівлі російської вакцини

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто відправився в Москву для переговорів про постачання в країну російської вакцини від коронавірусу "Супутник V"

Про це повідомив 21 січня керівник офісу угорського прем'єра Гергей Гуляш, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

За його словами, регулюючий орган Угорщини дав попередній дозвіл на використання британської вакцини AstraZeneca і російського "Супутника V".

Гуляш заявив, що міністр закордонних справ Петер Сійярто вже відправився в Москву для переговорів із закупівлі російської вакцини.

Якщо Сийярто укладе угоду на її поставку, Угорщина стане першим членом Європейського союзу, який отримає "Супутник V".

Як пише видання, це демонструє поспіх Будапешта скасувати карантин, щоб відновити економіку, навіть незважаючи на те, що регулюючий орган ЄС дозвіл на використання російської вакцини поки не видавав.

Так само Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) на даний момент не схвалило і британський препарат AstraZeneca, але рішення по ньому очікують 29 січня.

Гуляш розповів, що проблеми з поставками Росією вакцини, схоже, були вирішені, і він сподівається, що Москва зможе доставити в Угорщину велика кількість доз "Супутник V" найближчим часом.

У Російському фонді прямих інвестицій вже заявили, що Угорщина стала першою країною в ЄС, яка "усвідомила всі переваги вакцини "Супутник V" і дозволила її використання".

    Реклама на dsnews.ua