• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Глави МЗС Німеччини та Франції подзвонили Лаврову: говорили про Донбас

Міністри закордонних справ Німеччини і Франції в телефонній розмові з російським колегою Сергієм Лавровим зажадали від Москви "внести позитивний внесок" в мирне врегулювання конфлікту на сході України

Сергій Лавров
Сергій Лавров / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про розмову Хайко Мааса і Жана-Іва Ле Дріана з Сергієм Лавровим повідомив сайт МЗС Німеччини, передає "ДС з посиланням на Європейську правду.

Маас і Ле Дріан закликали Росію до дотримання "вимог прозорості" на основі Віденської конвенції, обговорюючи недавнє переміщення військ РФ і проведення військових навчань біля українських кордонів.

Вони обговорили реалізацію Мінських домовленостей і результати Паризького саміту 2019 року, зазначивши, що "Росію також закликали внести позитивний внесок у врегулювання конфлікту".

"Майбутня перша річниця угоди про додаткові заходи щодо стабілізації режиму припинення вогню 22 липня може служити метою для підтвердження дотримання режиму припинення вогню", — вважають Маас і Ле Дріан.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 8-9 червня здійснить робочий візит до Німеччини, де зустрінеться з Хайко Маасом.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський розкритикував Німеччину за те, що вона з 2014 року відмовляється надавати військову допомогу Україні.

Як повідомляла "ДС", у відповідь на заклик Зеленського щодо поставок Україні летальної зброї міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас заявив, що ситуацію на Донбасі необхідно вирішувати політичним шляхом.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua