• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Кремлі заявили, буцімто Путін особисто займався вивезенням Навального до Німеччини

Реклама на dsnews.ua

Президент Росії Володимир Путін особисто доручав генпрокуратурі країни дозволити вивезення на лікування в Німеччину отруєного бойовою нервово-паралітичною речовиною "Новачок" опозиціонера Олексія Навального

Про це прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков розповів журналістам в пʼятницю, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Президент саме говорив, що він спілкувався з Генпрокуратурою з урахуванням того, що на той момент були обтяження у Навального в правах на виїзд за кордон, і він не міг виїжджати за кордон. В цій частині — так, це міг зробити тільки президент", — пояснив Пєсков, коментуючи питання про те, що Кремль брав більш серйозну участь в долі Навального, ніж про це стверджувалося раніше.

Проте, Пєсков зазначив, що, якщо не брати до уваги юридичні питання, то "дозвіл на відправлення хворого, дозвіл на власне його перевезення — це все не мало ніякого відношення до президента".

"Це все цілком і повністю прерогатива лікарів", — сказав він.

Нагадаємо, 2 вересня німецька влада офіційно підтвердила, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок". 14 вересня хімічні лабораторії Франції і Швеції також підтвердили отруєння Навального речовиною цього класу. У свою чергу, російська сторона всіляко заперечує наявність в організмі політика небезпечних речовин.

    Реклама на dsnews.ua