• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

"Головна критикиня Трампа" Ніккі Гейлі заявила, що голосуватиме за свого опонента

Колишня претендентка на посаду президента США від Республіканської партії Ніккі Гейлі заявила, що голосуватиме за Дональда Трампана майбутніх виборах

Реклама на dsnews.ua

Про це Гейлі заявила під час виступу у вашингтонському Інституті Гудзона, консервативному аналітичному центрі, передає "ДС" із посиланням на Reuters.

Гейлі заявила, що Трамп "не був досконалим у цій політиці", проте Байден "став катастрофою" – тому й вирішила голосувати за співпартійця

Вона повторила заклик до Трампа, аби той звернувся до її прихильників і "заслужив їхні голоси".

Передвиборчий штаб Трампа загалом відкинув ці заклики, стверджуючи, що прихильники Гейлі схильні голосувати за демократів, хоча багато з них є зареєстрованими республіканцями, підсумовує ЗМІ.

У виданні нагадали, що Гейлі відмовилася від своєї кандидатури на висування у березні, але її ім'я залишилося у бюлетенях для голосування на праймеріз – і вона все ще регулярно отримує понад 10% голосів, попри те, що більше не веде передвиборчу компанію.

У Reuters зазначили, що Гейлі була впродовж двох років послом Сполучених Штатів в ООН, коли Трамп був на посаді, й "серйозно не кидала виклик" 45-му президенту щодо висування – вона виграла праймеріз лише в одному штаті (Трамп переміг в 11) й окрузі Колумбія (Там традиційно голосують за демократів, тому така перемога не є суттєвою. – Ред.).

"Але її запеклі нападки на його (Трампа — ДС) характер і компетентність в останні місяці її кампанії зробили Гейлі прапороносцем усе меншого антитрампівського крила Республіканської партії", – пише ЗМІ.

Як писала "ДС", 15 травня президент США Джо Байден та його попередник, ймовірний кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп погодилися взяти участь в двох дебатах в рамках передвиборчої кампанії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua