• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Головний спеціаліст по COVID-вакцині Sinovac померла від коронавірусу

Провідний спеціаліст з дослідження вакцини від коронавируса китайської компанії Sinovac Новіль С'яфрі Бахтіяр померла в Індонезії від ускладнень COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляють індонезійські ЗМІ, передає "ДС" з посиланням на CNN.

"Вона була провідним вченим і керувала десятками клінічних випробувань, проведених BioFarma, включаючи клінічні випробування вакцини COVID-19 у співпраці з Sinovac... Вона була вироблена і введена десяткам мільйонів людей в Індонезії в рамках наших зусиль по завершенню цієї пандемії COVID-19", — сказав міністр державних підприємств Ерік Тохір.

Представник індонезійської державної фармацевтичної компанії BioFarma, яка виробляє вакцину Sinovac, сказав, що Бахтіяр була похована по всіх протоколах COVID-19.

Відзначимо, в Індонезії фіксуються антирекорди за кількістю заражень і смертей від коронавірусу, в тому числі і серед медичних працівників. У країні поширюється найбільш заразний штам "Дельта". При цьому однією з основних вакцин, які використовують в країні, в тому числі і для медиків, є саме Sinovac.

Як повідомляла "ДС", в червні в Індонезії понад 350 лікарів і медичних працівників заразилися коронавірусом, незважаючи на вакцинацію препаратом Sinovac.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua