• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Google визнав, що допоміг режиму Путіна у боротьбі з опозицією

Реклама на dsnews.ua
Google видалив з YouTube відео-ролики Олексія Навального напередодні проведення регіональних губернаторських виборів у Росії

На відео Навальний закликає росіян брати участь в акціях протесту 9 вересня 2018 року, приурочених до підвищення планки пенсійного віку, передає "ДС" з посиланням на BBC.

Представники Кремля попросили технологічного гіганта видалити відео-ролики опонентів путінського режиму з YouTube за останній місяць, аргументуючи це нелегальним характером вмісту в контексті місцевих законів щодо порядку проведення передвиборної компанії.

Google виправдовує себе тим, що будь-які виступи публічних осіб в YouTube повинні відповідати локальним законами і не порушувати порядок передвиборчої агітації.

Раніше в цьому році, Google вже банил відео-контент під час проведення референдуму в Республіці Ірландії про заборону абортів. Тим не менш, інформаційний гігант вважає, що його дії з видалення небажаного, на його думку, контенту, допомагають зберігати одноманітність у здійсненні самої процедури виборів, а отже, прозорість подібної процедури.

    Реклама на dsnews.ua