• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Google забанив близько 90 каналів на YouTube, до яких причетна Росія

Реклама на dsnews.ua

IT-гігант Google з квітня по червень заблокував понад 2,5 тисячі каналів на відеохостингу YouTube, пов'язаних з Китаєм і Росією, в рамках заходів з боротьби з дезінформацією

Про це йдеться в повідомленні в блозі Google, передає "ДС".

Зазначено, що 2596 каналів, які були пов'язані з Китаєм, були заблоковані через "спам і неполітичний контент". Однак був присутній і політичний контент, в тому числі матеріали, пов'язані з боротьбою з коронавірусом в США і протестами проти расової дискримінації.

Крім того, компанія заблокувала близько 90 каналів, пов'язаних з Росією. Вони публікували "фейки" про ЄС, Литву, Україну, Росію та Сирію і реакцію США на COVID-19, а також інформацію про внутрішню політицу РФ і міжнародні питання.

Також були заблоковані близько 20 каналів, пов'язаних з Іраном.

Нагадаємо, раніше російські хакери зламали електронну поштову скриньку колишнього міністра торгівлі Великої Британії Ліама Фокса і викрали секретні документи про переговори Британії та США.

Як повідомляла "ДС", згідно з даними опитування, проведеного серед жителів ВеликоЇ Британії, 49% громадян переконані, що Росія втручалася в референдум про вихід Сполученого Королівства зі складу Євросоюзу в 2016 році.

    Реклама на dsnews.ua